aranżacja wnętrz - trendy 2019

Trendy w aranżacji wnętrz na 2019 rok

W poniższym tekście przybliżymy wam wnętrzarskie trendy, które zagoszczą w naszych domach w 2019 roku. Czy będą się one znacząco różniły od tych z 2018?

Harmonia kolorów

Prostopalące, uspokajające palety kolorów zapewniają przeciwwagę dla przeciążenia maksymalnych wzorów i skomplikowanych struktur. Wnętrza są zaprojektowane na paletach ton-ton. Lub w kolorach z tego samego segmentu w kole kolorów. Wpływ Instagrama nigdy nie jest daleko w tej kwestii. Ludzie kochają harmonię i to właśnie zapewniają.

Hybrydowe materiały

Konsumenci i specjaliści w dziedzinie tekstyliów znajdują się w rozłamie między zamiłowaniem do naturalnych przędz i zapotrzebowaniem na materiały o wysokiej wydajności. Dlatego rynek dąży do konsolidacji najlepszych z obu światów. Komfortowy dotyk naturalnej przędzy, połączony z wydajnością syntetycznych rozwiązań sztucznych. Te hybrydowe materiały zapewniają atrakcyjne powierzchnie, a jednocześnie zapewniają konsumentowi czyste sumienie. Mleko, pokrzywa, wodorosty i soja nadal rozwijają się w ramach nowych zrównoważonych alternatyw. W tym samym czasie membrany i wykończenia nanotechnologiczne są wszechobecne.

Trendy 2019, czyli m.in. Wabi-Sabi

Niedoskonałość jest w tym momencie doskonała. Trend ten zdecydowanie przewyższa ręczny trend. Urodzony w Japonii i oparty na idei, że samo życie jest niedoskonałe, w dzisiejszych czasach tekstylia znajdują piękno w naprawie. Wabi-sabi jest również obietnicą bardziej ludzkiego wnętrza, kontrastującego z minimalistyczną architekturą. Zapewnia długowieczność i trwałość wnętrzom. To naturalne.

Formy geometryczne lub plemienne

W ceramice dekoracyjnej, zarówno do nawierzchni, jak i ścian okładzinowych, geometryczna jest jedną z głównych postaci. To jeden z trendów w aranżacji wnętrz, który rozpoczął się 2 lata temu i teraz jest skonsolidowany w modzie. W łazienkach to już odniesienie, większość z nich w abstrakcyjnych i plemiennych kształtach. Jest uważany za neutralny i ponadczasowy.

Złote detale i „bio”

Równolegle do pojawienia się neutralnych kolorów elementy dekoracyjne odzyskują protagonizm. Preferowane są złote szczegóły w kolorze żółtym lub różowym. Jak widzieliśmy, idealnie łączy się z zieloną butelką, będąc idealną do pokręteł, uchwytów lub kranów w salonach i kuchniach.

Ponadto utrzymywany jest duch „eko”. Obecność roślin lub naturalnych materiałów, takich jak drewno lub ręcznie wykonana ceramika, jest prawie obowiązkowa. Dzięki tym elementom mamy bardziej ludzki i bliski kontakt z tymi środowiskami.

agd i rtv, dom

Related Articles

0 Comment