opinie o addwash

Pralka, która będzie dobra dla zapominalskich

Samsung jest jednym z renomowanych wytwórców sprzętu AGD i RTV na świecie. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, który nadzwyczaj często upraszcza nam codzienne prace. Tym razem Samsung zadecydował pójść naprzeciw zapominalskim. Dołożył do swyk pralek funkcję Addwash, która dotąd nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie kojarzy się z najprzyjemniejszą pracą. Wpierw powinno się dokonać selekcji na materiał, w dalszej kolejności odcienie. Nierzadko również segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w większej i niższej temperaturze. Nieraz zapominamy o dorzuceniu paru ciuchów będących w innym miejscu. Dotychczas nie było szansy, by zastopować tryb prania żeby naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadomy tego typu zajść w związku z czym postanowił im zaradzić. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dorzucanie ciuchów w trakcie prania, lecz niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwala też na monitorowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają również technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie prania, odpowiednio go obniżając.

Czy warto?

Gdy będziesz musiał dołożyć kolejne ubrania do bębna pralki, będziesz posiadał możliwość to zrobić od razu. Pozwala to na oszczędność czasu jak też pieniędzy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po włączeniu pralki, w chwili gdy odnajdziesz dodatkowe rzeczy. Obecnie wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju pralek są wyjątkowo pochlebne. Nowa funkcja pralek Samsung bardzo usprawnia planowanie a także zrobienie prania. Warto skorzystać z tego rozwiązania.

agd i rtv

Related Articles

0 Comment