zabieg na twarz

Poznaj zabiegi oferowane przez gabinety kosmetyczne

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga właściwej konserwacji. Można o nią zadbać wyłącznie w domu lub zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim możemy znaleźć sporo gabinetów urodowych z bogatą listą zabiegów. Oto opis paru z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej skomplikowanych zabiegówjakie wybieramy. Obecnie używane metody są bezpieczne oraz niemal niebolesne, wykonywane przy wykorzystaniu profesjonalego pistoletu. Szczególni istotna jest stosowna pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały nałożone podczas przekłuwania uszu należy nie wyjmość, aż do momentu pełnego zagojenia. Nie bez znaczenia jest również zwracanie uwagi, by dopiero co przekłute uszy miały jak najmniejszy kontakt z zarazkami. Przekłuwanie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Gabinety kosmetyczne dostarczają bogaty wybór tego typu zabiegów. Wśród nich trzeba wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi łączone. Tego typu zabiegi jesteśmy w stanie, również podzielić uwzględniając dogłębność działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. W celu wyboru właściwego zabiegu należy skonsultować się z lekarzem specjalisą albo kosmetyczką, aby wybrali peeling dopasowany do stanu jak też typy cery. Nie bez znaczenia, żeby zabiegi przeprowadzane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania skóry jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia pozbycie się zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak też zredukowanie nadmiaru tłuszczu na twarzy, i podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu. W zależności od stanu skóry, powinno się zdecydować się na od czterech do sześciu zabiegów z użyciem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg powinno skonsultować się z specjalistą, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska dawny blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego dopomina się Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla uzyskania zadowalającego rezultatu polecamy wykonanie sześciu zabiegów. Znacząca jest również stosowna codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

URODA

Related Articles

0 Comment