sufit napinany

Wybierz sufit, który odmieni Twoje wnętrze

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć ogrom kłopotów. Jednym z nich może być wybór pasującego sufitu. Pomimo, że dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii wydaje się być nieduży, posiadamy co niemiara możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, które dają mnóstwo sposobności aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te idealnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak także barach czy urzędach. Nadają wnętrzu niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w przeróżnych kolorach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są nieskomplikowane w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w których zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki niezwykłej technologii zwyczajny biały sufit można zmienić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, która jednocześnie może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która prezentuje niebo może zostać uzupełniająco podświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest dużym ułatwieniem. Sposobność zmiany barwy oświetlenia ,a także regulacji jego intensywności sprawi, iż otrzymasz w pokoju niesamowity klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, ale jest również genialnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego jak również baru.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię duży gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wytłumić pomieszczenie. Ten model sufitu pozwala, także pozbyć się efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być także doskonałym elementem dekoracyjnym.

agd i rtv, dom

Related Articles

0 Comment