stylizacja na wiosnę 2018

Bądź modna wiosną 2018!

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawłądną wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić na ulicach, jednak bez wątpienia zawładnie spotkaniami towarzyskimi i salonami. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią zwaracać na siebie atencję jak również pragną zachować niebanalny styl. Będziemy mogli znaleźć całe brokatowe ciuchy – spódnice, żakiety oraz inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak również akcesoria, jakie można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się odróżniać i nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda często powraca. W tym roku wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się przesadną wielkością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do siłowi. Na ulicach napotkamy mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w jakich ćwiczymy bądź przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach jak również motocyklistach. Będzie to styl zdecydowanie stonowany.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne jak również lakierowane kreacje w odcieniach wyraźnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Prześwitujące spódnice z plastiku, bluzki jak również inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się trochę inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli płaszczy.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od kilku lat.

11. Wzory kwiatowe

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, ale także sukienki i swetry.

 

Moda, porady

Related Articles

0 Comment