zabieg na odchudzanie

Kiedy dieta nie wystarcza

Sporo osób nie jest usatysfakcjonowanych ze swojego wizerunku zewnętrznego. Jedną z najczęściej wymienianych niedoskonałości jest sylwetka. Poszukujesz środka na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie trochę wskazówek.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeśli wspominamy o kształtowaniu postawy, przeważnie stawiamy na plan żywieniowy oraz ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się albo nie potrafimy wymodelować poszczególnej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych i monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to system bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest dobrą alternatywę dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Problemem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie redukować cellulit oraz ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a dodatkowo pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zabierają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na błyskawiczne cieszenie się trwałymi wynikami.
Mieszkasz w Krakowie i szukasz zabiegu na odchudzanie? Koniecznie zajrzyj tutaj –https://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/likwidacja-tkanki-tluszczowej-2/dietetyka/

URODA

Related Articles

0 Comment