Jak odbudować włosy

Zniszczone włosy to Twój problem? Dowiedz się, jak odbudować włosy

Częste farbowanie, codzienne suszenie jak również upinanie włosów przyczyniło się do tego, że stały się cienkie a także pozbawione blasku? Poznaj parę metod na to, jakim sposobem dobrze je naprawić. Dzięki poradom przez nas napisanym Twoje włosy znów mogą być śliczne i błyszczące.

Wizyta u lekarza:

Pierwsza opcja to wizyta u dermatologa, który powinien przepisać badania, żeby sprawdzić czy nie mamy niedoboru witamin oraz minerałów, które odpowiadają za prawidłowy wzrost włosa i jego zdrową strukturę. Po przestudiowaniu wyników i przyjrzeniu się naszym włosom oraz skórze głowy specjalista powinien zalecić odpowiednią według niego terapię. Najczęściej kuracja składa się z suplementu diety oraz odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji, czyli zwłaszcza szamponu nie posiadającego parabenów jak również odżywki.

Kuracja włosów na własną rękę:

Również w domu posiadasz możliwość na własną rękę spróbować odbudować swoje włosy. W aptekach można znaleźć wiele suplementów, jakie posiadają interesujący skład. Najpopularniejsze są te, które zawierają dużą zawartość skrzypu oraz biotyny. Trzeba niemniej pamiętać, iż tabletki, które pomogły Twojej przyjaciółce nie muszą pomóc również Tobie. Odpowiednia regeneracja może się wiązać z przetestowaniem różnorodnych suplementów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów warto o nie także zadbać od zewnątrz dzięki szamponom oraz odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te zamówione w aptece. Trzeba też rozważyć wcierki do włosów. Ogromną popularnością cieszy się wcierak z kozieradki, jaka na nieszczęście nie ma przyjemnego zapachu, lecz może dać dobre wyniki.

URODA

Related Articles

0 Comment